Urządzanie wnętrz - trendy

Urządzanie wnętrz to nie lada wyzwanie. Wymaga wyjątkowego przemyślenia każdego nawet najmniejszego drobiazgu. Niestety bardzo często o wystroju naszych wnętrz decydujemy pod wpływem emocji, impulsu. Ładny wystrój choć nie jest bez znaczenia nie zapewni nam jednak pełnego komfortu korzystania z pomieszczenia. Nie do przecenienia jest przede wszystkim dobry projekt uwzględniający nasze potrzeby i oczekiwania ale także preferencje. Warto więc skorzystać z wiedzy i doświadczenia projektantów. Choć to dodatkowy wydatek warto go ponieść. Punktem wyjścia w urządzaniu naszych wnętrz powinien zawsze być projekt. Zadbać warto również o przestrzeń i ergonomię.

Właściwe ustawienie mebli jest niezwykle istotne. Poza nastrojem , który tworzy decyduje o jego funkcjonalności a zatem i o tym na ile chętnie w pomieszczeniu będziemy przebywać i korzystać z funkcji , które na oferuje. Co sezon zmieniają się mody w tym również i te dotyczące wyposażenia naszych wnętrz. Już wiadomo, iż w nadchodzącym sezonie 2015/2016 będą królowały wzory geometryczne a wśród kolorów pastele , biel i kolor niebieski we wszystkich jego odsłonach .Obok pasteli pojawią się także kolory metaliczne. Szczególne modne będą kolor miedziany i złoty. Projektanci jeśli chodzi o kwestie mebli proponują powrót do dobrze nam znanych lat 80-tych. Proste formy pozbawione zdobień będą królowały.

Jedno co się nie zmienia od lat to dążenie do doskonałości i duża dbałość o wysokiej jakości materiały do produkcji mebli. Żadne meble nie spełnią pokładanych w nich oczekiwań jeśli nie będą solidne i trwale.

 

Zdjęcia

Informacje

Blog z poradami dotyczącymi urządzania wnętrz.